PRACOWNIA SZYLDÓW
ART-JAN-KOW-SKI


Łódź
ul. gen. J. Dąbrowskiego 24
tel: (42) 643 55 63
kom: 509 058 400
e-mail: adruk@adruk.pl
USŁUGI
Witryny
 

Na specjalnej dziurkowanej folii OV metodą druku wielkoformatowego wykonujemy reklamy przeznaczone do aplikacji na oknach.

 

To ostatnio co raz częściej wybierany sposób na ozdobienie i zareklamowanie firmy. Tak zadrukowaną folię wyklejamy od zewnętrznej strony szyby. Dzięki temu przechodnie widzą napisy a od strony lokalu widoczne są małe otworki przez które przenika światło dzienne. Wieczorem gdy w firmie zostanie zapalone światło nadruki są słabiej widoczne. Przydatne są wtedy roletki wewnętrzne. Standardowe szerokości folii : 96 cm, 134 cm, 149. Przy oknach w większych wymiarach reklamy składają się z kilku dopasowanych do siebie części.

 

Przewidywana trwałość na warunki atmosferyczne do 3 lat. Jest to uzależnione od stopnia nasłonecznienia lokalu.

Innym sposobem oklejania okien są druki na folii bez dziurek. Ten sposób polecamy gdy nie jest konieczne przenikanie światła. Przez takie druki od strony lokalu nic nie widać. Zaletą tego rozwiązania jest taka sama czytelność w ciągu dnia jak i po zapaleniu w lokalu światła. Dodatkowo dla zwiększenia trwałości na warunki atmosferyczne i zabezpieczenia przed „grafiti” polecamy laminowanie.

 

Inna równie efektowną metodą jest wyklejanie reklam z folii mrożonej. Jest ona szarosrebrna, lekko prześwitująca. Można ją wyklejać od wewnątrz lub zewnątrz. W zależności od Państwa potrzeb zakleja się nią całe szyby lub korzystając z techniki cięcia komputerowego wykonuje się różne wzory, ornamenty, napisy i loga. Tak ozdobione okna są bardzo eleganckie.