PRACOWNIA SZYLDÓW
ART-JAN-KOW-SKI


Łódź
ul. gen. J. Dąbrowskiego 24
tel: (42) 643 55 63
kom: 509 058 400
e-mail: adruk@adruk.pl
USŁUGI
Litery przestrzenne 3D i z folii samoprzylepnych
 
Najnowszą propozycję stanowią litery przestrzenne ze stali. Wycinany laserowo front i perfekcyjne spawanie tworzą bardzo elegancki produkt podkreślający status i prestiż firmy.
Najczęsciej stosowane materiały to:
stal nierdzewna
aluminium
miedź
mosiądz
Zgodnie z Państwa oczekiwaniami mogą być wykańczane przez szczotkowanie, polerowanie, malowanie proszkowe w pełnej gamie kolorystycznej. Istnieje też możliwość podświetlenia diodami LED.
 
Druga możliwość to litery podświetlane z elektryką, na świetlówkach lub diodach LED. Lico litery jest wykonane z kolorowego plexi, boki ze specjalnych elastycznych, zbrojonych taśm, a tył z pcv. Wszystko to po złożeniu tworzy bryłę wewnątrz której jest instalacja elektryczna na świetlówkach lub diodach LED.
 
Trzecią grupą są litery styrodurowe malowane na dowolny kolor z opcją pokrycia lica kolorowym plexi. Standardowo mogą mieć grubość od 2cm do 10cm. Stosowane do wykonania logo, znaków firmowych i reklam zewnętrznych. Wymiary płyty styrodurowej to 0,6m x 1,25m. Większe litery klei się z elementów. Wymiar płyt plexi 1,0m x 2,0m; 2,03m x 3,05m. Podstawowe rozmiary liter mieszczą sięw przedziale 5cm - 1,95m. Wykonuje się je ploterem frezującym i termicznym.
 
I najstarszy ze sposobów to litery wycinane komputerowo z samoprzylepnej, kolorowej folii w błyszczącej lub matowej. Najczęściej stosuje się je do wykonania szyldów , wyklejenia samochodów lub witryn. Co raz częściej ustępują reklamie drukowanej dającej większe możliwości plastyczne, równie trwałej a przy tym bardziej efektownej.