PRACOWNIA SZYLDÓW
ART-JAN-KOW-SKI


Łódź
ul. gen. J. Dąbrowskiego 24
tel: (42) 643 55 63
kom: 509 058 400
e-mail: adruk@adruk.pl
USŁUGI
Szyldy
 

Pełnią rolę reklamową lub informacyjną. Stosowane są na zewnątrz i do wewnątrz. W zależności od miejsca i sposobu prezentacji jako podkładu najczęściej używamy pcv (do wnętrza) lub blachę (na zewnątrz). Możemy też zaproponować droższe odpowiedniki podkładów tj: plexi i dibond.

 

Napisy oraz zdjęcia drukowane są z jakością fotograficzną 720 dpi, lub wycinane z folii samoprzylepnych. Całość dla zwiększenia trwałości i optycznego nasycenia kolorów zabezpieczamy bezbarwnym błyszczącym laminatem. Szyldy można montować bezpośrednio do ścian budynków za pomocą kołków lub na ramkach. Przy większych formatach jeśli istnieje taka potrzeba wykonujemy solidne ramy lub konstrukcje wolnostojące do wkopania w ziemię.

 

Odrębną grupę stanowią szyldy na wytrzymałym podkładzie z banneru. Polecamy podkład wylewany o dużej wytrzymałości z atestem nie palności.

Oryginalne tusze łączące się z podłożem zapewniają maksymalnie możliwą trwałość na warunki atmosferyczne. By dodatkowo zabezpieczyć reklamę i przedłużyć jej żywotność polecamy laminowanie. Polega ono na mechanicznym połączeniu warstwy banneru z laminatem foliowym. Oba podkłady są sprasowywane w wysokiej temperaturze co zapewnia trwałe sklejenie. Znacznie ułatwi to Państwu utrzymanie czystości dzięki czemu reklama będzie dłużej wyglądała jak nowa.

 

Najlepszy efekt montażu uzyskamy przez naciągnięcie na ramę. Tak zamontowana reklama będzie solidna i wytrzymała.